Zlomený stĺp

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Gabriel, 12. januára 2018

Nalomeny stlp ohrozuje chodcov. Ma logo telekomu.

15. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stlp má v správe ST, v 3. týždni to bude opravené.

Szabó, SUPTel s.r.o.
15. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stĺp na Bernolákovej ulici je už predmetom riešenia, prevádzkovateľ ho mal vymeniť do 10. 1. 2018.

Odbor územného rozvoja a koncepcií
31. január 2018

Gabriel

Uz je skoro februara nic sa nezmenilo
03. máj 2018

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.