Smetisko pri Poliklinike

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Lina 30. júla 2018

Smetisko pri schodoch Poliklinika Družba.

01. august 2018

Lina

Smetisko pri poliklinike Druzba

Pri poliklinikovych schodoch je pohadzany na tráve nábytok a pri kontajneroch sú chladničky,rozbité umývadlo a poliata farba na chodníku!
02. august 2018

Hana

To je teda katastrofa, ako sa dnes ludia chovajú,
02. august 2018

5ulo

ja neverím tomu, že neexistuje sused, čo by nepoznal starý nábytok suseda.. veď toto je už na riadnu hanbu!
05. august 2018

kolombo

Je to odpratané.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania