Ulica Kukučínova-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Prosim o urychlene vyriesenie vzniknutej situacie na kukucinovej ulici, kde doslo k poskodeniu vodovodneho potrubia a vytekaniu vody na porch cesty v okoli vodovodneho ventila. Vodari to neriesia pre nedostatok ludi a techniky a uz vyse tyzdna tu dochadza k uniku vody kedze dotknuti obyvatelia si otvaraju ventil aby mali vodu na kazdodenne uzivanie. Monentalna situacia je taka, ze susedia si to zacali riesit sami a zacali rozkopavat cestu aby si mohli opravit zavadu. Je to neoznacene a unikajuca voda moze sposobit este vacsie skody ako doteraz. Dakujem

11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s podnetom sme sa obrátili na spoločnosť TAVOS, a. s., odkiaľ sme dostali obratom túto odpoveď:
"Daná udalosť nie je v nasej kompetencii. Udalosť nám bola nahlásená 16. 2. 2019 ako vyvieranie vody.
Na miesto prišli naši technici a skonštatovali poruchu na vodovodnej prípojke. Keďže prípojka je v správe majiteľa domu, bola odstavená na hlavnom uzávere a majiteľ bol vyzvaný na jej odstránenie.
Doteraz sa však ešte majiteľ neohlásil. A dokonca si to opätovne púšťa (otvára uzáver), čím sa spôsobuje podmývanie vozovky. Zatiaľ to vždy odstavíme a čakáme na vyjadrenie majiteľa."
Kto? Majiteľ prípojky

Odbor dopravy a komunálnych služieb
11. marec 2019

Vladimir Ekhardt

Dakujem, vyriesene!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania