Ulica Kollárova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
lucas301 14. marca 2019

Poskodeny a nerovny usek zastavky Zeleznicna stanica, autobusy nie je mozne bezpecne pristavit k obrubniku pre pohodlny nastup/vystup. Najde sa riesenie ci sa to opat odignoruje par slovami samospravy ako niekolko mesiacov pozadovane vyznacenie autobusovej zastavky na Kopanke?

Dakujem

15. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme zaradili do plánu opráv bežnej údržby. Vzhľadom na veľké množstvo podnetov, ich rozpracovanosť, poveternostné podmienky, personálne aj finančné kapacity však prosíme občanov o trpezlivosť pri riešení tohto podnetu.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
20. máj 2019

Štefan

Pred stanicou je poriadny kus roztopeného asfaltu. Ak sa to neopraví šof=eri autobusov si rozmlátia čapy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania