Ulica Trstínska-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Je táto reklama v pohode? To naozaj nebolo vhodnejšie miesto kam ju umietniť?

02. apríl 2019

Mike8

Nech sa páči. Reklama je na mieste, otázne je kto si ju dovolil ju tam umiestniť.
05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme poslali na Odbor stavebný a životného prostredia, kde sa ním zaoberajú. O jeho ďalšom riešení budeme informovať.

Kto? Odbor stavebný a životného prostredia
Kedy? 2019

Mestský úrad v Trnave
05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe výzvy stavebného úradu zabezpečil vlastník demontáž reklamy, ako dokladá priložená fotografia.
Kto? Súkromný vlastník

Odbor stavebný a životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania