Ulica Študentská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Gabriela 14. augusta 2019

Dobrý deň, žiadame o riesenie poskodeneho asfaltu na zastavke MHD na Študentskej ulici (pri cukrarni), ktory sposobuje problemy ako vodicom MHD, tak aj cestujucim. Za riesenie dakuju cestujuci MHD Trnava.

03. marec 2020

Gabriela

Dobrý deň, podnet bol pridaný v lete minulého roku. Jedná sa o ohrozovanie zdravia a bezpečnosti občanov mesta, ako aj ľuďí bývajúcich na území mesta Trnava.. Prosím Vás, obdobie pol roka je pre vyriešenie tak vážneho problému pre Samosprávu krátka doba?,,, Kto je zodpovedný ?
19. september 2020

Lukáš Straka

Bez zmeny
20. september 2020

Gabriela

Ziadame kompetentnych mesta Trnava, aby neignorovali problemy a podnety, ktore suvisia s ohrozenim zdravia obcanov a URYCHLENE podnet riesili!
21. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mestský úrad v Trnave
21. september 2020

Gabriela

Od nahlásenia podnetu uplynul rok /zhruba 1/2 roka bolo bez COVIDu-19/...
21. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Daný podnet sme zaradili do plánu realizácie opráv na mesiac september - október. Ďakujeme za trpezlivosť.

Odbor dopravy
29. november 2022

Karol Schramm

Rozbita cesta pri zastavke. Riziko zranenia pocas vystupovania , nastupovania do a z autobusu. Zastavka Studentska Orion.
22. december 2022

Tomáš Köppl

Dobry den. Problem s prepadom vozovky stale pretrvava
22. december 2022

Tomáš Köppl

Dobry den. Situacia s prepadom vozovky stale nevyriesena
22. december 2022

Tomáš Köppl

Stále rozbitá cesta na zastávke
01. február 2023

Štefan

Ulica Študentská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Na zástavke Študentská Orion smerom na Bottovu je poriadny výtlk. Ak sa to neopraví, Autobusy budú mať rozmlátené nápravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania