Východná ulica-oplotenie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Adriana 15. decembra 2019

areál vodárne ma enormne poškodené oplotenie. z areálu utekajú veľké psy a behajú po ceste. vodici neraz prudko brzdili alebo sa snažili vyhnúť do protismeru. areál by si mal zabezpečiť riadne oplotenie alebo opravu pôvodného a zabezpečiť zvieratá aby neohrozovali premávku.

17. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stavebný úrad upozorní vlastníka nehnuteľnosti na poškodené oplotenie a vyzve ho, aby opravil súčasný stav oplotenia.

Odbor stavebný a životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania