Ulica Kukučínova-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený

Zničené dopravné zrkadlo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania