Ulica Limbová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
k 09. februára 2020

Teraz by bol výborný čas na odstránenie lístia inej špiny, ktorá je nafúkaná v centre nákupného priestoru, je tam toho veľa (piatok 7.2.) čo uľahči prácu a hlavne zabezpečí aby sa to pri ďalšom vetre zasa nerozfúkalo po okolí.

09. február 2020

k

V sobotu 8.2. popoludní tam už piatkové kopy lístia a inej špiny neboli, čo kvitujem.
21. február 2020

k

Ak mierna zima ušetrila niekoľko desiatok tisíc eur prosím investujte ich do jarného vyčistenia mesta v rámci všetkých lokalít.
25. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lokalita bola vyčistená.
Kto? Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava
Kedy? najbližšie dni

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania