Ulica Čajkovského-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Pavol28 23. februára 2020

Pekný deň prajem. Pri napojení sa na park sa nachádza časť chodníku, ktorý je prepadnutý. Na chodníku sa následne nachádza a zostáva voda. Bolo by vhodné aj vzhľadom k cyklistom uvedenú časť opraviť. Ďakujem

27. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu sme zaradili do programu realizácií na mesiac február- apríl.
Kto? CSTT
Kedy? viď odpoveď

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania