Ulica Šafárikova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Romanko Cihla 27. apríla 2020

Na Botanickej Ulici na konci za odbočkou na šafarikovej ulici na zadnom parkovisku sa nachádza Vozidlo Fiat s Ečv bez platnej STK EK dokonca má aj dva defekty

03. máj 2020

Eliška Mokrá

pokažený golu
04. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme dňa 30.4.2020 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili, že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.

Mestská polícia v Trnave
08. máj 2020

Eliška Mokrá

Dlhodobo odparkované vozidlo
Volkswagen golf do december až apríl
12. júl 2020

Eliška Mokrá

Dlhodobo odparkované vozidlo do mesta nálepku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania