Ulica gen. Goliána-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Silvia 12. júna 2020

Trošku zaprší a na kontajnerové stojisko 432 sa nedá dostať. Voľakedy sa dalo aspoň po tom obrubníku, ale už dlhší čas je tam vysypaná nejaká sadra alebo a smetiari to "nevidia". Prosím vyriešiť.

17. jún 2020

Palcino Čavojský

Nepíšte, že tam je rozsypaná sadra, na to sa každý vykašle. Napíšte, že tam je biely prášok a prídu to odstrániť aj s modrými majákmi. ;)
18. jún 2020

Matúš G

To vrece som upratal, a ako je vidiet aj pri slabom dazdy sa to zaplavuje.
07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Biely prášok bol uprataný.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
07. júl 2020

Silvia

Nehlásila som biely prášok, ale to, že prístup ku kontajnerom je zatopený. Stačí, keď trošku zaprší....
24. júl 2020

Matúš G

Zatopené.
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Silvia, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na odbor dopravy. Výškovú úpravu priľahlých plôch sme zaradili do plánu realizácií na mesiace august -september.
Kto? Odbor dopravy
Kedy? august/september 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania