Ulica Veterná-fontánka-nefunkčná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

19. júl 2020

Lubo

Všetky fontánky na pitie v meste sú vypnuté ako jedno z opatrení proti epidémii covid 19.
20. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, presne ako písal občan vyššie - všetky fontány s pitnou vodou sú na túto sezónu odstavené. Ďakujeme za pochopenie.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.