Ihrisko "Pod Agátkou"

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Štefan, 29. mája 2014

Chcel by som dať do pozornosti Správe kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava kvalitu a bezpečnosť herných prvkov na Detskom ihrisku Pod Agátkou.

Dlhodobo sú tam poškodené herné prvky - napr. na húpacích koníkoch poodlamované časti, ktoré sú ostré, na veľkej hojdačke chýbajúce spojovacie skrutky, z pôvodného hojdacieho domčeka zostala (pravdepodobne po oprave) už iba podlaha, resp. vyvýšená plošina, nie je obnovený "tabuľový" náter...
Šmykľávka z preliezok je uvoľnená a nie je ukotvená do zeme, doskočisko z nej je do kusu betónu a bez štrku, ktorý je časom bez údržby pochopiteľne roznesený po širšom okolí, podkladová textília je už roky povyťahovaná a pod.

Na priložených fotografiách je vidieť postupnú "obnovu a starostlivosť" mesta o svoj majetok, ktorý má slúžiť deťom a nie byť smetiskom a nechaný na pospas vandalizmu až kým z neho nič nezostane.

Ďakujem za obyvateľov a všetky deti za opravu a uvedenie ihriska do lepšieho stavu.

31. máj 2014

Lada

Trnava sa skrášľuje, je to pravda, sme radi. Len na detičky nikto nemyslí.
Všetky ihriská sú v úbohom stave. Jediné ihrisko pri poliklinike je ukážkové,
ale toto praská " vo švíkoch" počas pekného počasia.
Prosíme kompetentných, aby začali s obnovou detských ihrísk. Naše deti si to zaslúžia.
Mnohé z ihrísk sú len semenišťom úrazov. Čo vy na to???
26. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
štrk pod šmykľavku bude dovezený do konca týždňa. Šmykľavka bude demontovaná, pretože je poškodená. Po oprave sa vráti na svoje miesto (pravdepodobne budúci týždeň).
Domček bol kvôli neustálemu ničeniu odstránený.

Wofis
27. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
27. 6. 2014 bol navezený štrk a šmykľavka opravená.




Wofis
27. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Pripájame fotografie.

Wofis
27. jún 2014

Štefan

Ďakujeme za navezenie štrku. Rastúca tráva namiesto štrku tam bola ponechaná, vyzerá to "pekne".

Zároveň dávam do pozornosti stav jedného z hojdacích koníkov, z ktorého trčia zbytky ulomených držadiel a takisto veľkú hojdačku, na ktorej sú polámané a uvoľnené časti a ktorej uchytenie je uvoľnené, čím dochádza k nepredvídateľnému pohybu do strán.
Ale je to pekný začiatok údržbových prác.
(Foto je z dnešného dňa 27. 6. 2014)
09. november 2014

Štefan

Napriek tomu, že je z hľadska údržby oficiálne "po sezóne", tak už pár týždňov je uchytenie veľkej hojdačky poškodené opäť. Prosím o opravu, aby sa dala hojdačka naďalej bezpečne používať. ďakujem.
18. november 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, minulý týždeň sme sa dozvedeli o aktualizácii podnetu.
Podľa informácii zo spoločnosti Wofis budú dnes (18. 11. 2014) prvky opravené.

ÚKaM
26. november 2014

Matúš G

Zatiaľ stále neopravené a chýbajú aj hlavy koníkov.
27. február 2015

Matúš G

Hojdačka je opravená, koníky nahodené a nejakí "inteligenti" zhodili odpadový kôš.
27. február 2015

Štefan

Ten odpadkový kôš je tam tak zvalený už minimálne týždeň...
18. apríl 2015

Matúš G

Kôš je už osadený.
05. apríl 2017

peter

Ihrisko Pod agatkou
Prosom opravit ihrisko Pod agatkou
- poskodena smyklavka
- vytrcajuca podkladova latka
- pri doskocisku je odkryty nebezpecny kus betonu
- spinavy piesok
-na vsetkych prvkoch by bolo potrebne obnovit natery
16. máj 2017

navstevnik

Nic sa s tym nedeje. Oprava zatial nebola spravena. Napriek tomu je podnet oznaceny ako vyrieseny.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.