Ulica Vladimíra Clementisa-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Ladislav Beluš 01. septembra 2020

Prasknutý strom po vychrici vedľa frekventovaného chodníka a detského ihriska.

07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na Referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania