Modranka

Kosenie v Modranke na Jarnej

Modranka - ulica Jarná


19. mája 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 
V riešení
 

Dom v Modranke

Modranka - ulica Ivana Krasku


13. mája 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 
Zaslané samospráve
 
Apríl 2017

Vyschuntý orech

Modranka - ulica Diaľničná


20. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 
Vyriešený
 

Vyvalená dopravná značka

Modranka - Rajčurská ulica


06. apríla 2017

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Dopravná značka na Pútnickej

Modranka - Pútnická ulica


06. apríla 2017

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
Marec 2017

Zber orezu konárov na Lúčnej ulici

Modranka - Lúčna ulica


26. marca 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Čierna skládka za Modrankou aj s podpisom

Modranka - ulica Ivana Krasku


06. marca 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
Január 2017

Nedoriešené opravovanie potrubia

Modranka - ulica Vodná


31. januára 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Ľad na priechode pre chodcov

Modranka - Rajčurská ulica


24. januára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Poškodená dopravná značka P10

Modranka - ulica Ivana Krasku


17. januára 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
December 2016

Poškodené značky

Modranka - Lúčna ulica


28. decembra 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
Vyriešený