Západ

Odložená dopravná tabuľa v strome

Západ - J. G. Tajovského


12. novembra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
V riešení
 
V riešení
 

Malá čierna skládka na Botanickej

Západ - ulica Botanická


12. novembra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Dlho odstavený vrak

Západ - ulica Botanická


11. novembra 2018

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 

Dlho odparkovaný karavan

Západ - ulica Botanická


11. novembra 2018

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 

Lístie na cyklo/chodníku

Západ - Kamenná cesta


06. novembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 

Zatvorené kúpalisko Kamenáč

Západ - Kamenná cesta


05. novembra 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
V riešení
 

Prepadnutá cesta

Západ - ulica Kornela Máhra


04. novembra 2018

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 

Výtlky na ulici pri Merkúri

Západ - ulica Botanická


02. novembra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 
Vyriešený
 

Zarastená značka konármi stromu

Západ - Ulica Terézie Vansovej


02. novembra 2018

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Stavba bez oplotenia

Západ - Trstínska cesta č. 1 - 23 nepárne


02. novembra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Poohýbané dopravné značenie

Západ - ulica Ružindolská


02. novembra 2018

Zodpovednosť: Trnava

Zaslané samospráve