Západ-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Trstená

Vyriešený
meno
Tomas Hucik 05. júna 2019

Nedostatocne upevneny poklop, hrozi riziko prepadnutia sa

07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

poprosíme o upresnenie polohy, nakoľko podľa mapky sa tam poklop nenachádza. Prešli sme celé okolie označenia a nenašli sme ho.

Ing. Ján Fuzák, vedúci oddelenia služieb
07. jún 2019

Tomas Hucik

Dobry den, poklop sa nachadza pred vchodom do bytovky 1139/43
03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Poklop je v poriadku.

Ing. Ján Fuzák, vedúci oddelenia služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.