Školská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Vinosady

Vyriešený
meno
Tamara Turiničová 25. júna 2019

Po zimných mrazoch vážne porušený prístup k miestnej telocvični. Takýto stav nastáva po každom daždi. Je to aj jeden z prístupov k nájomným bytom. Vedenie obce by sa malo zaoberať problémami občanov v obci a nie chodníkmi mimo obce.

10. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

povrch je upravený , zasypaný

Ivana Juráčková

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.