Neaktuálna značka označujúca nemocnicu

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

V riešení

Zaslal: AA, 18. marca 2018

značka označujúca nemocnicu, ktorá v tejto lokalite už dávno nie je

23. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.