Dlhá-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

V riešení
meno
Lukáš 24. decembra 2018

Na Dlhej ulici pri križovatke s ulicou Pod dolami (pri zast. Vranovské Dlhé) chýba označenie hlavnej cesty zvislou dopravnou značkou P 8 + P 13 a označenie vedľajšej cesty zvislou dopravnou značkou P 1 + P 13.

16. január 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.
Kto? Referát výstavby, dopravy a životného prostredia.
Kedy? 2Q-3Q 2019

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania