Na vŕšku-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Jan 10. júla 2019

Znečistenie komunikacie po kosbe

11. júl 2019

Jan

Štvrty den po koseni,ani dazd tomu nepomohol...
12. júl 2019

Jan

Minule roky sa po koseni upratovalo, teraz je po kazdom na ceste viac travy ako na pozemku. Zmenil sa mestsky štandard ?
15. júl 2019

Jan

Ignorácia či neschopnosť? Týždeň po kosení.
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Cesta by už mala byť čistá.
Kto? Oddelenie verejnoprospešných služieb
Kedy? 7/2019

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
19. júl 2019

Jan

Cesta je čista keď ste použili fukár a rozfukali kade tade, značnú časť do mojej záhrady. Tykanie, vulgarizmy, vyhražky vašho zamestnanca , keď som ho slušne upozornil, aby to do záhrady nefúkal a celý priebeh tohto "čistenia" som zaznamenával, riešiť nebudem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania