Tatranské Zruby-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

V riešení

poškodená lavička medzi tatranskou poliankou a tatranskými zrubmi

14. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Dakujeme za upozornenie, predmetnú lavičku opravíme vrámci údržby tohto chodníka.

Mesto Vysoké Tatry
14. september 2020

Maroš

ešte sa chcem spýtať. je tento chodník aj cyklochodníkom? lebo nikde nie je žiadna značka a povrch chodníka nezodpovedá štandardom cyklochodníka. a už som mal niekolko kolízií ako chodec s cyklistami. ďakujem. za odpoveď.
14. september 2020

Odpoveď samosprávy

Je to len chodník

Mesto Vysoké Tatry
26. september 2020

Maroš

stále nevyriešené.
28. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Práce sú zadané resp. objednane u dodávateľa, Predpokladaný termín uskutočnenia prác je 15. októbra 2020

S pozdravom

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania