Tatranská Lomnica-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

V riešení

Za bytovkou 262 žilinčania z rodinného domu upravujú svoj pozemok a všetky skaly nahádzali za plot na pozemok mesta.

23. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Vysoké Tatry
23. júl 2021

Michal

Dobrý deň, po tom, čo sa 3x rozkopal daný pozemok, začal sa prepadávať. V rámci bezpečnosti považujem vyplnenie jám kameňmi do úrovne okolitého terénu za vhodný krok. V čom je vlastne problém?
23. júl 2021

Alexander Števček

Tie kamene nie sú na pozemku vlastníka. Tie vykopal pri úprave terénu tento týždeň a navozil ich za plot na mestský pozemok, kde nemajú čo hľadať. Na svojom pozemku má dosť miesta na ich dočasné uloženie a následnú likvidáciu. Technické služby budú mať problém pri udržiavaní zelene. Keby sa každý občan správal ako tento majiteľ, tak za chvíľu žijeme na smetisku.
26. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujeme za podnet, obyvateľov sme upozornili a vyzvali na nápravu.

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania