Tatranská Lomnica-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

V riešení

13. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Zastávka SAD nedisponuje smetným košom nakoľko v minulosti smetnú nádobu pravidelne poškodzoval resp. vyvracal medveď hnedý. Predmetný neporiadok odstráni VPS Vysoké Tatry v priebehu dnešného.

S pozdravom

Mesto Vysoké Tatry
13. júl 2021

Lenka Syrovatkova

Dobrý deň, rozumné riešenie odstraňovať koše, ktoré nie sú zabezpečené, vrátane tých malých:) Nerozmýšľali ste nad osadením nejakých malých smetných košov odolných voči medveďom? Určite ich nemôže byť toľko koľko je v súčasnosti, počet by bolo vhodné znížiť a zároveň upozorniť návštevníkov, že koše sa nachádzajú na vybraných lokalitách a že odpadky si musia zobrať so sebou. Koše by bolo treba vhodne strategicky rozmiestniť. Ak by ste sa do niečoho takého púšťali, rada sa pridám, prosím, kontaktujte ma
13. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na Váš komentár.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.