Grúne-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Zázrivá

Vyriešený
meno
Mária 16. apríla 2019

Kontajner na Grunoch - nadoba na sklo je uplne znicena, nutna vymena. Plus je tam znacny neporiadok okolo, rozptyluje sa to dalej po okoli.. Nieco vzdy pozberam, ale teraz je tam toho dost.

26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dakujeme za info, vyriesene.
Kto? VPP

Obec Zazriva
30. apríl 2019

Mária

dakujeme, za promtnost.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.