Jilemnického-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Žiar nad Hronom

V riešení
meno
Dáša Danková 17. februára 2020

Dodatočne namontovaný reflektor na stĺpe osvetlenia svieti, priam ožaruje - (oslepuje) byty na Jilemnického a Bernolákovej ulici až do výšky 4. poschodia.
Prosíme o upravenie tak, aby reflektor svietil len na parkovisko, nie do bytov.
Ďakujeme.

03. marec 2020

Dáša Danková

Prečo je podnet neriešený?? Ďakujem.
03. marec 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
status podnetu na neriešený sa zmení vo všetkých prípadoch, keď samospráva alebo iná zodpovedná inštitúcia neodpovie do 14 dní od zaslania výzvy.
V takýchto prípadoch vždy podnety opätovne preposielame zodpovedným inštitúciám s upozornením na neriešený podnet.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v dohľadnej dobe pracovníci technických služieb tento reflektor upravia tak, aby neosvetľoval vaše byty.

Mgr. Katarína Reiterová
MsÚ Žiar nad Hronom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.