Rondel-cesta-rozbitá (nájazd na Rondel + mostný záver)

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Ján Čerňan 20. septembra 2020

Dilatačné spoje na "Rondli" v havarijnom stave + vozovka na výjazde na Rajec v katastrofálnom stave.

Pravdepodobne v kompetencii správy ciest, ale nahlasovanie podnetov na SSC je viac než komplikované.

21. september 2020

Marián

Niekde som čítal že toto opravovať nebudú lebo už opravili iný úsek a nemajú peniaze :-)
26. september 2020

Šimon

ja som cital ze to nema majitela
07. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
08. október 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dobrý deň, uvedené poškodenia sa nachádzajú na vetvách, ktoré vedú k cestám I. triedy, ktoré sú v správe SSC. Mesto Žilina má v správe Hálkovú ulicu, na ktorej bola zrealizovaná rekonštrukcia v predošlom týždni (40. týždeň). Mesto Žilina.
08. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
08. október 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali SSC.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
09. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Okružná vozovka na "Rondli" nepatrí Slovenskej správe ciest, čo bolo v tomto roku aj písomne potvrdené listom z MDaV SR.
Vetvy križovatky v smere CA - Rajec patria SSC a vykonáva sa na nich priebežne údržba podľa potreby, personálnych a technických možností zmluvného poskytovateľa.

Pekný deň prajem.
Peter Bakaľa
SSC - IVSC Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania