Čulenova-krík-neostrihaný (Čulenova 22) (x Kraskova)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 20. októbra 2020

Kríky zakrývajúce dopravnú značku pred križovatkou s ul. Kraskova na ul. Čulenova č. 22.

05. november 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
10. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
05. január 2021

Roman Šimo

V uplynulých týždňoch bez zmeny. Chce to asi čas. Aspoň, že listy teraz nie sú a značku čiastočne vidieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania