Poštová-verejný poriadok-vandalizmus-poškodený múr

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Ján Kišša 11. novembra 2021

Dobrý deň, v blízkosti kostola na sídlisku Vlčince vandali poškodili stenu múru, ktorý ohraničuje námestie pred kostolom. Žiadam o promptné riešenie vzniknutého problému, pretože v opačnom prípade môže dôjsť k ďalšiemu poškodzovaniu múru vandalmi. Ďakujem.

28. november 2021

Ján Kišša

Poprosím o opätovné odoslanie kompetentným osobám. Ďakujem.
29. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
07. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, poškodené časti múru boli v rámci možností opravené. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? december 2021

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
07. december 2021

Ján Kišša

Dobrý deň, ďakujem Vám veľmi pekne, že Ste konali rýchlo a operatívne pri riešení tohto podnetu. Škoda, že jeden kus obkladu na múre chýba.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania