Vysokoškolákov-nadbytočné betónové podstavce

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 14. decembra 2019

V priestore medzi chodníkom a cyklochodníkom pri OC Dubeň na smer OBI, sa nachádzajú dlhšiu dobu betónové podstavce. Tie pôvodne slúžili na reklamné panely obchodného centra. Malo by to však byť na mestských pozemkoch. Je to vhodné teda odstrániť a nahradiť možno kríkmi alebo inou zeleňou, ak nie je plán ďalšieho využitia. Teraz to tam nevyzerá pekne.

30. december 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor stavebný, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou MsÚ Žilina
11. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania