Zádubnie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Zuzana 26. februára 2019

Rozhádzané odpadky pri kontajneroch oproti Jednote na Zádubanskej ulici v Zádubní.

28. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Uvedenú lokalitu sme vyčistili. Mesto Žilina
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
28. apríl 2020

Jan Rzeszoto Jan

Zádubnie-kôš-preplnený

Neupravené kontajnerové stojíska. Špina a smrad.
28. apríl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
24. máj 2020

Jan Rzeszoto Jan

Množstvo odpadu v okolí smetných nádob. Dokonca aj kanistre s neznámym obsahom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.