Pri Celulózke-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Žilinský samosprávny kraj

Vyriešený

rozbitý prístrešok

02. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
na základe upozornenia bola tomuto podnetu zmenená poloha.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
25. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Cyklostojan je už opravený. Smeti a odpadky porozhadzované okolo prístrešku sa budú riešiť v priebehu nasledujúcich dní. Samospráva pripravuje opravu prístrešku a jeho premiestnenie na iné miesto.




Žilinský samosprávny kraj
24. apríl 2019

Roman

Aktuálne foto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania