Trnavská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 03. marca 2019

Uvedený smetný kôš nedrží pevne na svojom mieste, je čiastočne povytiahnutý zo zeme.

18. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Kôš v krátkom čase opravíme. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
07. jún 2019

Roman

Aktuálny stav.
Zatiaľ bez zmeny. Pevné ukotvenie stĺpika stále chýba.
18. júl 2019

Matúš 👍

Overenie-bez zmeny.
19. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
31. august 2019

Matúš 👍

Bez zmeny.
21. september 2019

Roman

Aktuálny stav.
03. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet bol odoslaný samospráve dňa 25.9.19.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
01. december 2019

Roman

Samospráva o probléme vie. Ja teda dúfam, že sa to dorieši aspoň v r. 2020.
21. december 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme znovu preposlali.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
06. február 2020

Roman

Aktuálny pohľad.
17. február 2020

Rastislav Rodák

Bez zmeny... ešte drží 😂
17. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
20. máj 2020

Roman

V tomto čase ešte bez opravy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania