Univerzitná-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 03. marca 2019

Nahnutá dopravná značka medzi tenisovými kurtami a OC Dubeň.

06. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Oprava dopravného značenia bola zadaná dodávateľovi služieb. Predpokladaný termín odstránenia nedostatku je do polovice marca 2019. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina
Kedy? polovica marca 2019

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
16. marec 2019

Roman

Vyzerá, že značka je v lepšej polohe stojmo, ako tomu bolo predtým. Ďakujem.
aktuálne foto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania