Juraja Fándlyho-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 18. marca 2019

Značka pri priechode pre chodcov, je nahnutá do cesty.

21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Oprava bola zadaná dodávateľovi dopravného značenia. Predpokladaný termín opravy je koniec mesiaca marec. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ
Kedy? marec 2019

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
18. apríl 2019

Roman

Značka narovnaná, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania