Gerlachovská-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 21. marca 2019

Menšie ihrisko vo vnútrobloku medzi ul. Tatranská a ul. Gerlachovská, má množstvo prasklín a výtlkov v asfalte. Je však možné, že sa v blízkej dobe počíta so začatím revitalizácie tejto lokality a bude aj toto ihrisko do toho zaradené. Vrátane vybudovania prístupového chodníka.

25. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
28. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. V súčasnosti neplánujeme na uvedenom ihrisku dávať nový asfaltový koberec, ale podnet sme zaevidovali a v prípade, že nám to finančná situácia umožní, zvážime opravu. Revitalizácii vnútroblokov na sídliskách sa budeme venovať, pretože potrebu obnovy verejného priestoru vnímame veľmi intenzívne a máme rozpracovaných viacero projektov. Mesto Žilina.

Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
20. september 2019

Roman

Vizualizácia projektu budúcnosti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania