Mostná-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 13. mája 2019

Vyhnutý stĺpik, ktorý predpokladám niečo konkrétne v uvedenom úseku pri Športovej hale označuje. Aj napriek tomu, ak je to na súkromnom pozemku, prosím upovedomiť firmu, ktorej to prislúcha.

13. máj 2019

Matúš 👍

Jedná sa o označenie plynovodu.
13. máj 2019

Roman

Aktuálne foto.
Stĺpik je opäť v správnej polohe. Ďakujem.

Áno, neskôr som si všimol, že sa jedná o označenie plynu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania