Vendelína Javorku-spomaľovač-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Pri ZŠ V. Javorku z retardéra vytŕčajú šróby, ktoré môžu spôsobiť defekt.

03. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Spomaľovač v krátkom čase opravíme. Mesto Žilina.
Kedy? jún 2019

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
21. september 2019

Peter Chromiak

Tento podnet som vám hlásil už v máji a dodnes nedošlo k náprave.
25. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. december 2019

Matúš 👍

Vie autor overiť vyriešenie podnetu?
19. december 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
22. február 2020

Roman

Neviem, v akom stave sú spomínané šróby, no hneď na okraji sa vytvoril výtlk.
24. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
25. február 2020

Roman

Aktuálny pohľad na spomaľovač.
Čo sa týka šróbov, vyzerajú v poriadku. Nedokázal som to ale v dôsledku času, zhodnotiť detailnejšie. Mohlo by sa teda mesto vyjadriť, či oprava naozaj prebehla. Možno boli aj niektoré časti komplet vymenené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania