Černovská-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
OS MP Žilina 11. júna 2019

znečistenie komunikácie - verejného priestranstva

25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
11. júl 2019

Roman

Aktuálny stav.
Cesta sa mi zdá byť už dávnejšie asi vyčistená. Môže problémy robiť práve ten sklon vozovky, kedy sa hromadí voda a blato na tých miestach.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania