Tulipánová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 17. júna 2019

Neporiadok v okolí zbernej nádoby na textil.

18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Vyčistenie uvedeného miesta zabezpečíme s pomocou aktivačných pracovníkov v čo najkratšom čase. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
30. jún 2019

Roman

Aktuálny stav.
Priestor okolo kontajnerov, je momentálne vyčistený. Ďakujem.
15. december 2019

Roman

Neporiadok sa zopakoval.
14. január 2020

Roman

Stav pretrváva.Dokonca i stromček tam pribudol. Niekto si zmýlil účel tam umiestnených kontajnerov.
14. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
28. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vzhľadom na opakujúcu sa situáciu s neporiadkom v okolí zberných nádob na textil, bola spoločnosti spravujúcej tieto smetné nádoby zaslaná výzva, aby boli nádoby z daného miesta stiahnuté. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
22. február 2020

Roman

Prevádzkovateľ uvedené kontajnery odstránil. Odpad, ktorý sa tam nahromadil, je zatiaľ neodstránený.
24. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
27. február 2020

Roman

Pre ukončenie celej "operácie" môžem skonštatovať, že odpad bol odstránený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania