Národná-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 09. júla 2019

Ak som dobre napočítal, tak na ulici chýbajú dva stromy v rade (bližšie od Nám. A. Hlinku). Neviem teda, či sa plánuje výsadba nových.

15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Chýbajúca výsadba drevín bude doplnená počas jesene tohto roku, najneskôr na jar 2020, v závislosti od vhodného obdobia na výsadbu jednotlivých druhov stromov. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
06. marec 2020

Roman

Zatiaľ bez novej výsadby. Dúfam, že sa to stihne do jari.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania