Martina Rázusa-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 25. júla 2019

Na ceste od mosta po Priemyselnú ulicu sa nachádza množstvo hlbokých dier, výtlkov a nerovnosti.

09. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania