Rosinská-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Pravdepodobne po nehode poškodené označenie SAD na zastávke v blízkosti ul. Gemerská.

07. august 2019

Roman

Foto z diaľky.
09. august 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Uvedený poškodený označník patrí pod správu spoločnosti SAD Žilina a.s., ktorú je potrebné v danej veci kontaktovať.
15. august 2019

Matúš 👍

Označník SAD bol vymenený.
15. august 2019

Roman

Ak je tak, ďakujem.
17. august 2019

Roman

Doplňujúce foto aktuálneho stavu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.