Pivovarská-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 20. septembra 2019

Poškodená lavička v blízkosti Nám. A. Hlinku.

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Uvedenú lavičku sme zadali do plánu opráv. Mesto Žilina
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina
Kedy? december 2019

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedená lavička už bola opravená. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina
Kedy? október 2019

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
08. november 2019

Roman Šimo

Ďakujem za vybavenie.
21. február 2020

Roman

Lavička je opäť poškodená. Pravdepodobne mala kontakt s nejakým autom.
23. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
15. apríl 2020

Roman Šimo

Aktuálny pohľad.
24. júl 2020

Roman Šimo

Asi nemá význam nahlasovať samostatne, keď sa jedná v podstate o jednu lokalitu s rovnocenným mobiliárom. Okrem tejto doposiaľ opätovne neopravenej lavičky, sa v priestore Nám. A. Hlinku nachádza niekoľko ďalších vhodných tiež na opravu.
29. júl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
11. august 2020

Roman Šimo

Pôvodne hlásená lavička bola opäť opravená. Ostatné som nevedel ešte posúdiť, keďže tam sedeli ľudia.
14. august 2020

Roman Šimo

Pre doplnenie uvádzam, že dodatočne nahlásené poškodené dosky na lavičkách v priestore Nám. A. Hlinku ešte opravené neboli.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania