Martina Rázusa-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 16. novembra 2019

Zatiaľ len pri okraji poškodená lavička na Starom cintoríne v blízkosti Domu smútku.

19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Uvedená lavička bola opravená. Mesto Žilina.
Kto? ŽILBYT, s.r.o.
Kedy? november 2019

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
19. november 2019

Roman

Ďakujem za vybavenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania