Košická-krík-neostrihaný (pri križovatke s Nemocničnou)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Rozrasteny krík pri chodníku na križovatke Košická (smer BA - pri SAD).

17. apríl 2020

Roman Šimo

Nie je to Hlboká cesta. Aplikácia to iba nepresne určila.
30. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
16. november 2020

Roman Šimo

Vo vhodnom období bude potrebné tie kríky výrazne upraviť. Stalo sa to nocľahárňou pre ľudí bez domova a miestom plnom odpadkov.
07. marec 2021

Roman Šimo

Aktualizácia stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Súkromný pozemok č. 5444
08. marec 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
10. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetné kríky sú zaradené na orezanie tak, aby nezasahovali do chodníka. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania