Pod hájom-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 28. mája 2020

Čoraz viac prerastajúca tráva pri okrajoch cyklochodníka a chodníka, pričom sa takto chodník prakticky v niektorých miestach zužuje. Bolo by teda vhodné nejakým spôsobom tento nedostatok podľa možností odstrániť.

11. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
26. jún 2020

Roman Šimo

Znečistené aj na opačnej strane cesty. Začínajú letné prázdniny a my musíme sa pozerať ešte stále na pozostatky zimnej údržby.
20. júl 2020

Roman Šimo

Zatiaľ bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania