Klemensova-cesta-výtlk (slepá odbočka z Klemensovej)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Zdenek Sýkora 06. augusta 2020

Výtlky na slepej odbočke Klemensovej ulice. Minule som bol odbitý, že sa robia chodníky. Teraz vidím, že sa robia cesty a toto sa obišlo.

06. august 2020

Peter Hric

samospráva si selektívne vyberá - nič sa nezmenilo
21. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania