Vyzitka Zlaté Moravce

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený

Znečistenie

28. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zobrazený neporiadok bol odstránený.

Mestský úrad Zlaté Moravce
Ul. 1. Mája 2
953 01 Zlaté Moravce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania